A Peaceful Arena

A Peaceful Arena

Gjennomsnitt stemmer: 7.3

Språk: English
Produksjonsland: United States of The USA,
Produksjonsselskap: Sunday Evening,Platinum Dunes,Paramount
Orginal tittel: A Peaceful Arena
Kategori: Scare,Drama,Science Fiction

Rollebesetning:

  • Evelyn Abbott: Emily Blunt
  • Lee Abbott: John Krasinski
  • Regan Abbott: Millicent Simmonds
  • Marcus Abbott: Noah Jupe
  • Beau Abbott: Cade Woodward
  • Man in the Woods: Leon Russom
  • Lady in the Woods (uncredited): Doris McCarthy
  • Minute one Abbott (uncredited): Evangelina Cavoli
  • Minute one Abbott (uncredited): Ezekiel Cavoli
  • Extinct Man’s Unnecessary Spouse (uncredited): Rhoda Pell



Crew:

  • Producer: Michael Bay
  • Long-established Music Composer: Marco Beltrami
  • Executive Producer: Celia D. Costas
  • Editor: Christopher Tellefsen
  • Deliver Decoration: Heather Loeffler
  • Associate Producer: Jeffrey Beecroft
  • Additional Editing: Roger Barton
  • Casting: Laura Rosenthal
  • Executive Producer: John Krasinski
  • Manufacturing Manager: Garrett Grant
  • Additional Pictures: Eric Steelberg
  • Producer: Andrew Create
  • Producer: Bradley Fuller
  • Digital Intermediate Colorist: Stefan Sonnenfeld
  • First Assistant Director: John R. Saunders
  • Stunts: Antal Kalik
  • Director of Pictures: Charlotte Bruus Christensen
  • Script Supervisor: Dianne Dreyer
  • Costume Invent: Kasia Walicka-Maimone
  • Stunts: Aaron Vexler
  • Supervising Sound Editor: Brandon Jones
  • Foley Artist: Steve Baine
  • Chronicle: Scott Beck
  • Chronicle: Bryan Woods
  • Make-up Division Head: Evelyne Noraz
  • Sound Re-Recording Mixer: Brandon Proctor
  • Gaffer: Bob E. Krattiger
  • Visual Outcomes Supervisor: Scott Farrar
  • Supervising Sound Editor: Erik Aadahl
  • Supervising Sound Editor: Ethan van der Ryn
  • Visual Outcomes Editor: Sam Willing
  • Art work Division Coordinator: Leah Palen
  • ADR Supervisor: Robert Jackson
  • Property Grasp: Michael Jortner
  • Gaffer: Bill Almeida
  • 2nd Unit Director of Pictures: David Emmerichs
  • Textile Artist: Scott T. Coppock
  • Leadman: Dave Weinman
  • Sound Outcomes Editor: Allan Zaleski
  • Visual Outcomes Producer: Ryan Wiederkehr
  • Aerial Digicam: Jason Aron
  • Online Editor: John Diesso
  • Executive Producer: Allyson Seeger
  • Digital Compositor: Chris Crowell
  • Boost Operator: Frank Graziadei
  • Props: Michael Powsner
  • Animation: Dave Logan
  • Animation Supervisor: Rick O’Connor
  • 2nd Assistant Director: Alina Gatti
  • Digital Compositor: Daniel Post
  • Digital Intermediate: Thomas Kuo
  • Stunt Coordinator: Victor Paguia
  • First Assistant «A» Digicam: Stanley Fernandez Jr.
  • Hair Designer: Mandy Lyons
  • Extras Casting: Allison Corridor
  • Rigging Gaffer: Clay Liversidge
  • Casting: Jodi Angstreich
  • Casting: Maribeth Fox
  • Assistant Property Grasp: Bentley Wood
  • Hair Division Head: Annemarie Bradley
  • Special Outcomes Supervisor: Label Hawker
  • Animation Supervisor: Scott Benza
  • Additional Pictures: J. Steven Matzinger
  • Visual Outcomes Supervisor: Vincent Poitras
  • Executive In Charge Of Manufacturing: Ralph Bertelle
  • Animation: Jean-Denis Haas
  • Sound Mixer: Michael Barosky
  • Deliver Medic: Kathleen Fellegara
  • Utility Stunts: Scott Burik
  • Stunts: Caroline Vexler
  • Assistant Costume Designer: Brittany Loar
  • Digital Intermediate Producer: Margaret Lewis
  • Assistant Sound Editor: Veronica Li
  • CG Supervisor: Sylvain Theroux
  • Digital Compositor: Mathieu Girard
  • Unit Manufacturing Manager: Deb Dyer
  • ADR Recordist: Wouter van Herwerden
  • Foley Recordist: Peter Persaud
  • Constructing Coordinator: James Wendelken
  • Rigging Grip: Michael A. McFadden
  • Make-up Artist: Kelley Mitchell
  • Visual Outcomes Producer: Katherine Soares
  • Stunts: Leigha Hancock
  • Grip: Spencer Rubin
  • CG Artist: Stéphanie Morin
  • Sound Outcomes Editor: Justin M. Davey
  • 2nd Assistant Director: Dustin Bewley
  • Graphic Designer: R. Scott Purcell
  • CG Supervisor: Jeremy Bloch
  • Visual Outcomes Coordinator: Amelie Thomas
  • Visual Outcomes Producer: Jacinthe Côté
  • 2nd Assistant «C» Digicam: Mabel Santos Haugen
  • Loader: Matt Albano
  • Digital Compositor: Ben O’Brien
  • Digital Compositor: Zahid Jiwa
  • Key Grip: Kevin Lowry
  • Digital Compositor: Nicolas Cadorette Vigneau
  • Animation: Mickael Coedel
  • Drone Pilot: Dexter Kennedy
  • Executive Producer: Aaron Janus
  • Scenic Artist: Matt Chappell
  • Scenic Artist: Justin Horowitz
  • Assistant Art work Director: Ali Kashfi
  • Scenic Artist: Matt Mikas
  • Art work Division Assistant: Andrea Orejarena
  • Scenic Artist: Tanicia Osuch
  • Sound Re-Recording Mixer: Noyan Cosarer
  • Sound Mix Technician: Kurt Godwin
  • Special Outcomes Coordinator: Andy Weder
  • Visual Outcomes Coordinator: Devin Anderson
  • Stunts: Thomas Forbes-Johnson
  • Stunts: Adam Shippey
  • Grip: Tristan Allen
  • Grip: Joshua Bogert
  • Assistant Editor: Patrick Shewmaker
  • Space Scout: Daniel Pollack
  • Visual Outcomes Manufacturing Manager: Jeremy Beadell
  • ADR Mixer: Bob Lacivita
  • Deliver Medic: Kerry Flood
  • Assistant Deliver Decoration: Mary Fellows
  • Concept Artist: Thomas Pringle
  • Concept Artist: Furio Tedeschi
  • Concept Artist: Luis F. Carrasco
  • Greensman: Michelle Cantillo
  • Head Chippie: Charles Serocki
  • Props: Gabu Camilo
  • Deliver Dresser: Sean Turney
  • Completely Boy Electric: Peter Russell
  • Electrician: Esteban Aparicio
  • Electrician: Abi Iverson
  • First Assistant Digicam: Kris Enos
  • Additional Grip: Dave Romero
  • Libra Head Technician: Sean Folkl
  • 2nd Assistant «A» Digicam: Christopher Eng
  • Mild Photographer: Jonny Cournoyer
  • Hairstylist: Charise Champion
  • Casting Assistant: Noa Isabella
  • Casting Associate: Kimberly Guzman
  • Extras Casting: James B. Mackay
  • Costume Supervisor: Francisco Stoll
  • Key Costumer: Kelly L. Brown
  • Deliver Costumer: Hilary Seeley
  • Studio Trainer: Bethany Hagen
  • Animation: Alberto Martínez Arce
  • CG Artist: Eliott Beaudon
  • CG Artist: Ghislain Bruneau
  • CG Artist: Etienne Laroche
  • CG Artist: Cyril Plusse
  • Digital Compositor: Deron Hoffmeyer
  • Digital Compositor: Will McCoy
  • Digital Compositor: Victor Torres
  • Digital Compositor: Alex Tropiec Jr.
  • Digital Compositor: Tim Fescoe
  • Digital Compositor: Evander Main
  • Digital Compositor: Travis Pinsonnault
  • Digital Compositor: Gabriel Curpas
  • Digital Compositor: Cedric Tremblay
  • Generalist: Martijn van Herk
  • Matte Painter: Gaëtan Borneuf
  • Matte Painter: Éric Hamel
  • Pipeline Technical Director: Elizabeth Kim
  • Visual Outcomes Coordinator: Ashley Doss
  • Visual Outcomes Manufacturing Assistant: Romane Wingerter
  • Visual Outcomes Supervisor: Ruben Rodas
  • Color Assistant: Nicholas Figueroa
  • Color Assistant: Brett Designate
  • Cableman: Luke Q. Iaciofano
  • Foley: Gina Gyles



image,

Kilde: TheMovieDb.

Annonser her: Kontakt eFactory AS.