I Am Myth

I Am Myth

Gjennomsnitt stemmer: 7.2

Språk: English
Produksjonsland: United States of The United States,
Produksjonsselskap: Village Roadshow Photos,Weed Boulevard Photos,Customary Movie,Warner Bros. Photos,Heyday Movies,Overbrook Leisure
Orginal tittel: I Am Myth
Kategori: Drama,Fear,Action,Thriller,Science Fiction

Rollebesetning:

  • Robert Neville: Will Smith
  • Anna Montez: Alice Braga
  • Ethan: Charlie Tahan
  • Alpha Male: Whisk Mihok
  • Zoe Neville: Salli Richardson-Whitfield
  • Marley Neville: Willow Smith
  • Dr. Alice Krippin: Emma Thompson
  • Mike – Military Escort: Darrell Foster
  • Alpha Female: Joanna Numata
  • Military Driver – Jay: Samuel Glen
  • Sergeant: Pedro Mojica
  • Lady Evacuee: Marin Ireland
  • Male Evacuee: Alexander DiPersia
  • Male Evacuee (uncredited): Raul Torres
  • TV Personality: April Grace
  • Male Evacuee: James McCauley
  • Evacuation Cop: Anthony C. Mazza
  • Military Police: Steve Cirbus
  • Little Lady Evacuee: Calista Hill
  • Little Lady Evacuee: Gabriella Hill
  • Little Lady Evacuee: Madeline Hill
  • Military Scanning Tech: Adhi Sharma
  • Evacuation Cop #2: Tyree Michael Simpson
  • Flee Guard Ground Crew: Blake Lange
  • Male Evacuee #3: Abraham Sparrow
  • President (dispute): Pat Fraley
  • Particular Blond Mannequin: Caitlin McHugh
  • Civilian: Deborah Collins
  • Creatures (dispute): Mike Patton
  • Infected: Katherine Brook
  • Infected: Vince Cupone
  • Infected: Lynna Davis
  • Infected: Anika Ellis
  • Infected: John Grady
  • Infected: Moses Harris Jr.
  • Infected: Kennis Hawkins
  • Infected: Marc Inniss
  • Infected: Eric Jenkins
  • Infected: Reed Kelly
  • Infected: Grasan Kingsberry
  • Infected: Drew Leary
  • Infected: Asa Liebmann
  • Infected: Deborah Lohse
  • Infected: Jon-Paul Mateo
  • Infected: Ian Mclaughlin
  • Infected: Luke Miller
  • Infected: Courtney Munch
  • Infected: Kimberly Shannon Murphy
  • Infected: Okwui Okpokwasili
  • Infected: Erin Owen
  • Infected: Victor Paguia
  • Infected: Paradox Pollack
  • Infected: Will Rawls
  • Infected: William Schultz
  • Infected: Hollie K. Seidel
  • Infected: Hannah Sim
  • Infected: Eric Spear
  • Infected: Label Steger
  • Infected: Charlie Sutton
  • Infected: David Hamilton Thomson
  • Infected: Anthony Vincent
  • Infected: Greg Wattkis



Crew:

  • Production Assemble: Naomi Shohan
  • Costume Assemble: Michael Kaplan
  • Customary Music Composer: James Newton Howard
  • Executive Producer: Bruce Berman
  • Director of Photography: Andrew Lesnie
  • Producer: Akiva Goldsman
  • Screenplay: Label Protosevich
  • Director: Francis Lawrence
  • Executive Producer: Erwin Stoff
  • Editor: Wayne Wahrman
  • Art Course: William Ladd Skinner
  • Art Course: Howard Cummings
  • Producer: David Heyman
  • Producer: Neal H. Moritz
  • Unique: Richard Matheson
  • Executive Producer: Michael Tadross
  • Position Ornament: George DeTitta Jr.
  • Assistant Art Director: Barbra Matis
  • Executive Producer: Dana Goldberg
  • Art Course: Patricia Woodbridge
  • Producer: James Lassiter
  • Casting: Kathleen Chopin
  • Co-Producer: Tracy Tormé
  • ADR Divulge Casting: Caitlin McKenna-Wilkinson
  • Conductor: Chris publisher 1st baron verulam
  • Camera Operator: Tom Weston
  • Thanks: Paul Sinor
  • ADR Divulge Casting: Barbara Harris
  • Conceptual Assemble: Ed Natividad
  • Co-Producer: Jeffrey Wetzel
  • Extra Second Assistant Director: Michael Tadross Jr.
  • Art Division Coordinator: Amiee Clark
  • Assistant Costume Designer: Marian Toy
  • Colour Timer: Lee Wimer
  • Assistant Art Director: Peter Baran
  • Conceptual Assemble: Jeff Julian
  • Extra Production Assistant: Ryan Muir
  • «A» Camera Operator: Bruce MacCallum
  • Assistant Property Master: Michael Jortner
  • Most productive Boy Electric: Invoice Almeida
  • Aerial Director of Photography: Hans Bjerno
  • Assistant Art Director: Malchus Janocko
  • Assistant Space Supervisor: Damon Michael Gordon
  • Camera Operator: Benjamin Semanoff
  • Assistant Costume Designer: Leslie Yarmo
  • Camera Operator: Lukasz Jogalla
  • «B» Camera Operator: David J. Thompson
  • Personality Designer: Jerad Marantz
  • «B» Camera Operator: Brant S. Fagan
  • Camera Loader: Yueni Zander
  • Animation: Dougg Williams
  • Camera Operator: Brooks P. Guyer
  • Animation: Jeff Croke
  • Animation: Josh LaBrot
  • Animation: Sebastian Kapijimpanga
  • Animation: Sandra Ryan-Moran
  • Animation: John Wong
  • Animation: Gavin Moran
  • Most productive Boy Electric: John Billeci
  • Chippie: Michael Kall
  • Choreographer: David Neumann
  • Assistant Costume Designer: Elizabeth Shelton
  • Conductor: Pete Anthony
  • Animation: Scott Holmes
  • Production Coordinator: Mohamed Khan
  • Assistant Production Supervisor: Kevin Flatow
  • Conductor: Grant Gershon
  • Assistant Space Supervisor: Adam Baer
  • Animation: Ron Smith
  • Actor’s Assistant: Ralph Saunders
  • Theory Artist: Lufeng Qu
  • Animal Coordinator: Steve Berens
  • Assistant Art Director: Label Fitzgibbons
  • Animation: Ryan Page
  • Animation: Brian D. Scott
  • Animation: Joshua Beveridge
  • Assistant Art Director: Dan Kuchar
  • ADR Divulge Casting: Carla Lewis
  • Assistant Production Coordinator: Jacq Donegan
  • Assistant Space Supervisor: Dan Cooley
  • Assistant Camera: Lance Mayer
  • Theory Artist: Aaron Sims
  • Chippie: Edward J. Johnson
  • Camera Production Assistant: Eve Strickman
  • Thanks: Philip M. Strub
  • Dolly Grip: Keith Bunting
  • 24 Physique Playback: Dennis Green
  • Actor’s Assistant: Carlos Constanzo
  • Actor’s Assistant: Day Ryan
  • Extra Production Assistant: Chris Kocses
  • Extra Production Assistant: Lora Sorrentino
  • Extra Production Assistant: Shannon Cooney
  • Extra Second Assistant Camera: Ed Nessen
  • Animal Wrangler: Susan R. Hanson
  • Animation: Jacob Patrick
  • Art Division Production Assistant: Michael Riolo
  • Assistant Camera: Eric P. Robinson
  • Assistant Camera: Gregg de Domenico
  • Assistant Camera: Julian J. Delacruz
  • Assistant Space Supervisor: Graham Goetz
  • Assistant Space Supervisor: Joshua Shull
  • Assistant Space Supervisor: Tim Stacker
  • Assistant Production Coordinator: Cristina Lois
  • Assistant Property Master: Tonero Williams
  • Camera Loader: Elizabeth Singer
  • Camera Production Assistant: Craig Pecchia
  • Chippie: John S. Coda
  • Chippie: Yosef Barbalat
  • Casting Assistant: Matthew Honovic
  • Colorist: Sam Daley
  • Costume Assistant: Brianna Patterson
  • Building Coordinator: Joseph S. Alfieri



image,

Kilde: TheMovieDb.

Annonser her: Kontakt eFactory AS.