Mortal

Mortal

Gjennomsnitt stemmer: 6.6

Språk: English,Norsk
Produksjonsland: United Kingdom,Norway,United States of The United States,
Produksjonsselskap: Eldorado Movies,42,Automatik Leisure,Stardust Results,Nordisk Movie,Zefyr Media Fund
Orginal tittel: Mortal
Kategori: Poke,Delusion,Thriller

Rollebesetning:

  • Eric: Nat Wolff
  • Hathaway: Priyanka Bose
  • Christine: Iben Akerlie
  • Ole: Arthur Hakalahti
  • PST Officer: Kai Kolstad Rødseth
  • Military soldier: Niko Rusakov
  • Radiologist: Ravdeep Singh Bajwa
  • FSK soldier / Sniper: Geir Kaspersen
  • Ole’s Sister: Ania Nova
  • Clinic Doctor: Oddrun Valestrand
  • Henrik: Per Frisch
  • FMT: Martin Grid Toennesen
  • Construction Worker: Alexander Zwart
  • Crying Girl: Sunniva Lind Høverstad
  • Deputy: Eigil Solberg Smørås
  • Doctor: Lone Klein
  • Police Officer: Geir Dolonen-Marthinussen
  • Police Officer: Jan Ove Nilsestuen
  • Clinic Doctor: Phillip Holloman
  • Radio Reporter: Mathilde Austegard Ypsøy



Crew:

  • Production Make: Karl Júlíusson
  • Art work Direction: Martin Kurel
  • Director of Photography: Roman Osin
  • Tranquil Photographer: Eirik Evjen
  • Casting: Jannecke Bervel
  • Prosthetic Designer: Steinar Kaarstein
  • Govt Producer: André Øvredal
  • Particular Results: Pål Morten Hverven
  • Dialogue Editor: Gunn Tove Grønsberg
  • Casting: Prosperous Delia
  • Producer: Rory Aitken
  • Producer: Brian Kavanaugh-Jones
  • Producer: Ben Pugh
  • Unit Production Supervisor: Bendik Heggen Strønstad
  • Track Supervisor: Natasha Duprey
  • Particular Results Makeup Artist: Dorte Pedersen
  • Sound Mixer: Ad Droop
  • VFX Supervisor: Christophe Ferrier
  • Screenplay: Norman Lesperance
  • Particular Results Makeup Artist: Fie Baro
  • Russian Arm Operator: Michael Berglund
  • Editor: Patrick Larsgaard
  • VFX Supervisor: Kai Kiønig Bortne
  • Script Supervisor: Ingrid Wiese
  • Art work Direction: Sunniva Rostad
  • Visual Results Supervisor: Arne Kaupang
  • Visual Results Supervisor: Stephen Coren
  • Space Costumer: Tone Carlsen
  • Foley Artist: Miguel Barbosa
  • Props: Jim-Andre Taaje
  • Recount Operator: Roman Rigo
  • Line Producer: Pavel Berčík
  • Makeup Artist: Vidar Svendsen
  • First Assistant Director: Marcia Contented
  • Makeup Designer: Sarah Helen Adolfsen
  • First Assistant Digicam: Rami Bartholdy
  • CG Supervisor: Sébastien Desmet
  • Visual Results Supervisor: Nikolas d’Andrade
  • Foley Mixer: Diego S. Staub
  • Digicam Operator: Jørgen Sviland
  • Visual Results Supervisor: Alexander Kadim
  • Producer: John Einar Hagen
  • Line Producer: Tor Arne Øvrebø
  • Helicopter Digicam: Per Christian Dyrø
  • Compositing Artist: Elliott Ducruy
  • VFX Editor: Anna Fusacchia
  • VFX Editor: Simon Pennequin
  • Visual Results Production Supervisor: Emma Pellan
  • Property Grasp: Hedda Virik
  • Assistant Editor: Elise Olavsen
  • Costume Designer: Anne Isene
  • Compositing Supervisor: Pierre Cambier
  • Props: Håkon Walter Iversen
  • Foley Mixer: Kevi Aragunde
  • Assistant Art work Director: Marius Winje Brustad
  • Visual Results Supervisor: Otto Thorbjornsen
  • Supervising Sound Editor: Vidar Grande
  • Recount Operator: Tamás Stéger
  • Particular Results Assistant: Mathias Sarre Ramstad
  • Assistant Editor: Brynjar Lien Aune
  • Animation: Charles De Meyer
  • Battle Choreographer: Otto Tangstad
  • First Assistant Director: Samuel Kirby
  • Aerial Digicam: Anders Fløysand
  • Digicam Operator: Marius Kildalsen
  • Digital Imaging Technician: Kim Bach
  • Digital Imaging Technician: Jan Louma
  • Drone Pilot: Mats Engelsen
  • Electrician: Emilie Frag Øverjordet
  • Gaffer: Birger Müller
  • Lights Technician: Jørgen Werner
  • Steadicam Operator: Atle Holtan
  • Tranquil Photographer: Lars Olav Dybvig
  • Costume Assistant: Janne Norstad
  • Space Costumer: Lene Cecilie Jørgensen
  • Animation: Manuel Lopez
  • Animation: Nicolas Pochet
  • Animation: Valérie Sollie
  • Compositing Artist: Nicolas Caboche
  • Compositing Artist: Maximilien Chevalier
  • Compositing Artist: Caroline Journeau
  • Compositing Artist: Coline Sapin
  • Compositing Artist: Goncalo Silva
  • Rotoscoping Artist: Gustav H. Andersen
  • VFX Artist: Håvard Krutå Dalen
  • VFX Artist: Anette Gjertsen
  • VFX Editor: Océane Yvert
  • Visual Results Coordinator: Solène Collon
  • Visual Results Coordinator: David Loti
  • Visual Results Producer: Benedicte Kjobstad
  • Visual Results Production Assistant: Valentina Cala
  • Visual Results Production Assistant: Brittany Clamp
  • Unit Production Supervisor: Robert Sklenár
  • First Assistant Editor: Eivind Sandodden Kise



image,

Kilde: TheMovieDb.

Annonser her: Kontakt eFactory AS.