Rebecca

Rebecca

Gjennomsnitt stemmer: 6.4

Språk: English,Français
Produksjonsland: United Kingdom,
Produksjonsselskap: Working Title Films
Orginal tittel: Rebecca
Kategori: Romance,Drama,Mystery,Thriller

Rollebesetning:

  • Mrs. de Iciness: Lily James
  • Maxim de Iciness: Armie Hammer
  • Mrs. Danvers: Kristin Scott Thomas
  • Beatrice: Keeley Hawes
  • Mrs. Van Hopper: Ann Dowd
  • Jack Favell: Sam Riley
  • Frank Crawley: Tom Goodman-Hill
  • Inspector Welch: Heed Lewis Jones
  • Giles: John Hollingworth
  • Dr. Baker: Invoice Paterson
  • Taxi Driver: Jacques Bouanich
  • Guest With Dog: Marie Collins
  • Restaurant Maitre D’: Jean Dell
  • Restaurant Guest: Sophie Payan
  • Mrs. Jean Cabot: Pippa Winslow
  • Mrs. Clementine Whitney: Lucy Russell
  • Terrace Maitre D’: Bruno Paviot
  • Terrace Waiter: Stefo Linard
  • Hotel Bellhop: Tom Hudson
  • Frith: Jeff Rawle
  • Robert: Ashleigh Reynolds
  • Clarice: Bryony Miller
  • Ben: Ben Crompton
  • Granny: Jane Lapotaire
  • Phillippa: Poppy Allen-Quarmby
  • Lord Crowan: David Cann
  • Girl Crowan: Julia Deakin
  • Kitchen Folks Singer: Jason Williamson
  • Ben’s Father: Colin Bennett
  • Scullery Maid: Jess Irvin Rose
  • Manderley Villager: Chris Bearne
  • Manderley Villager: John Macneill
  • Reporter: Harry Gostelow
  • Reporter: Robert Irons
  • Coroner: David Horovitch
  • Sargent Rowe: Steven Waters
  • Night time Watchman: David Appleton
  • Manderley Ball Guest: Adam Burton
  • Manderley Ball Guest: Fionn Cox-Davies
  • Manderley Ball Guest: Sonya Cullingford
  • Manderley Ball Guest: Kirsty Arnold
  • Manderley Ball Guest: Alistair Goldsmith
  • Manderley Ball Guest: Omari Gordon
  • Manderley Ball Guest: Fania Grigoriou
  • Manderley Ball Guest: Jane Leaney
  • Manderley Ball Guest: Miranda Letten
  • Manderley Ball Guest: Connor Scott
  • Manderley Ball Musician – Drums: Nicholas Ball
  • Manderley Ball Musician – Trumpet: Evan Clegg
  • Manderley Ball Musician – Violin: Phillip Granell
  • Manderley Ball Musician – Trombone: Daniel Hewson
  • Manderley Ball Musician – Guitar: Matthew Redman
  • Manderley Ball Musician – Clarinet: George Sleightholme
  • Manderley Ball Musician – Accordion: Romano Vizzani
  • Manderley Ball Musician – Accordion: Ian Watson
  • Villager (uncredited): Stuart Davidson
  • Stable Boy (uncredited): Julian Ferro
  • Footman (uncredited): Keith Lomas
  • Coroner’s Policeman (uncredited): Toby Sauerback



Crew:

  • Producer: Tim Bevan
  • Producer: Eric Fellner
  • New: Daphne du Maurier
  • Long-established Song Composer: Clint Mansell
  • Producer: Nira Park
  • Supervising Dialogue Editor: Gillian Dodders
  • Casting: Nina Gold
  • Screenplay: Jane Goldman
  • Production Create: Sarah Greenwood
  • Supervising Artwork Director: Nick Gottschalk
  • Space Ornament: Katie Spencer
  • Stunt Coordinator: Neil Finnighan
  • Costume Create: Julian Day
  • Co-Producer: Caroline Levy
  • Standby Artwork Director: Emma MacDevitt
  • Costume Supervisor: Sian Evans
  • Chief Lighting Technician: Julian White
  • Director of Pictures: Laurie Rose
  • Sound Re-Recording Mixer: Andrew Caller
  • Director: Ben Wheatley
  • Post Production Accountant: Tarn Harper
  • Screenplay: Anna Waterhouse
  • Editor: Jonathan Amos
  • Production Sound Mixer: Remove Entwistle
  • Assistant Space Ornament: Netty Chapman
  • Song Editor: Christoph Bauschinger
  • Conductor: Matt Dunkley
  • «B» Digital camera Operator: James Layton
  • Electrician: Bruno Martins
  • Dresser Master: Yanika Waters
  • Security: Nathan Oldfield
  • Online Editor: Russell White
  • Makeup Designer: Ivana Primorac
  • Property Master: Dennis Wiseman
  • Sound Designer: Niv Adiri
  • Sound Editor: Danny Freemantle
  • Artwork Direction: Will Coubrough
  • Composed Photographer: Kerry Brown
  • Sound Re-Recording Mixer: Brendan Nicholson
  • Sound Re-Recording Mixer: Ian Tapp
  • Dialect Coach: Jill McCullough
  • Hairstylist: Charlotte Rogers
  • Post Production Supervisor: Ann Lynch
  • Screenplay: Joe Shrapnel
  • Space Decorating Coordinator: Tamara Catlin-Birch
  • Artwork Direction: Will Newton
  • Affiliate Editor: Tom Kemplen
  • First Assistant Director: Ben Howard
  • Special Outcomes Supervisor: Richard Van Den Bergh
  • Receive Engineer: Geoff Foster
  • Executive Producer: Amelia Granger
  • Compositor: Tamsie Thomas
  • Sound Editor: Nick Freemantle
  • Foley Artist: Zoe Freed
  • Sound Editor: Robert Malone
  • Driver: Fergus Cotter
  • Script Supervisor: Anita Christy
  • Key Grip: Kevin Foy
  • Visual Outcomes Supervisor: Murray Barber
  • Carpenter: Josh O’Neill
  • Carpenter: Ben Dawson
  • Assistant Artwork Director: Clara Gomez del Staunch
  • Stunts: Belinda McGinley
  • Unit Production Manager: Polly Hope
  • Most productive Boy Electrician: Kieran Waites
  • Carpenter: Geoff Stainthorp
  • Production Supervisor: Hannah Ireland
  • Production Manager: Louise Killin
  • Draughtsman: Dana Anusca
  • Online Editor: Georgina Cranmer
  • Foley Mixer: Jemma Riley-Tolch
  • First Assistant «B» Digital camera: Paul Dain
  • Compositor: Myfanwy Harris
  • Post Production Coordinator: Collie McCarthy
  • Electrician: Dominik Palgan
  • Marine Coordinator: Jonjo Stickland
  • Animation: James Berkley
  • Tailor: Phoebe Allies
  • Foley Artist: Rebecca Heathcote
  • Assistant Property Master: Darren Westover
  • Unit Publicist: Zoe Flower
  • Electrician: Brett Parnham
  • Assistant Situation Manager: Oliver Bradbury
  • Compositor: Angela Rinaldi
  • Compositor: Luciano Lopes
  • Painter: Tyrone Greg O’Donnell
  • Compositor: Aled Prosser
  • Stunts: Lyndon S. Hellewell
  • Researcher: Rebecca Cronshey
  • Standby Painter: Simon Hutchings
  • 3D Supervisor: Neil Roche
  • Electrician: Matthew Martin
  • Payroll Accountant: David Danisovszky
  • Animation: Gianni Malpeli
  • Digital Colorist: Remove Pizzey
  • Stunts: Gary Kane
  • Journey Coordinator: Alicja Kielbasa
  • Song Supervisor: Kirsten Errington
  • Assistant Production Coordinator: Nicola Bisello
  • Special Outcomes Technician: Luke Corbyn
  • 3D Modeller: Ben Wilson
  • Online Editor: Daniel Tomlinson
  • Stunts: Guy Checklist
  • Electrician: George Kalimerakis
  • Rigging Gaffer: Thomas Royal
  • First Assistant «B» Digital camera: Sarah Rollason
  • Stunts: Zarene Dallas
  • Carpenter: Frank Rafferty
  • Space Medic: Rachel McLean
  • Foley Editor: Adam Oakley
  • Visual Outcomes Producer: Jenna Powell
  • Post Production Coordinator: Sophia Vas-Jones
  • Digital Imaging Technician: Laura Redpath
  • Digital Intermediate Assistant: Alexander Phillips
  • Digital Intermediate Producer: Suhaila Mahmoud
  • Online Editor: Chloe Warner-Harris
  • Production Coordinator: Angela Moneke
  • Stunts: Heed Slaughter
  • Electrician: Andy Munday
  • Compositor: Dalvir Matharu
  • Painter: Tim Smith
  • Stunts: Paul Howell
  • Executive Producer: Sarah-Jane Robinson
  • Stunts: Catherine Peck
  • Stunts: Jacek Jagodka
  • Production Assistant: Emily Eyre
  • Producer’s Assistant: Lily Donnelly
  • Producer’s Assistant: Catherine Gobert-Jones
  • Producer’s Assistant: Claire O’Neill
  • Producer’s Assistant: Stephanie Gillett
  • First Assistant «A» Digital camera: Heather Crompton
  • Second Assistant «A» Digital camera: Johnny Stillwell
  • First Assistant «B» Digital camera: Alia Bianco
  • First Assistant «B» Digital camera: Jason Cuddy
  • Second Assistant «B» Digital camera: Marika McCaulsky
  • Second Assistant «B» Digital camera: Clare Fuller
  • Artwork Division Assistant: Lauren Holly Crockatt
  • Space Ornament Purchaser: Elly Meyrick
  • Graphic Designer: Alicia Martin
  • Storyboard Artist: Mick McMahon
  • Dressing Prop: Ian Formulation
  • Dressing Prop: Heed Smith
  • Dressing Prop: Justin Carley
  • Dressing Prop: Aaron Holder
  • Dressing Prop: The United States Banton-Miller
  • Dressing Prop: Jake Phythian
  • Assistant Costume Designer: Shaida Day
  • Costume Assistant: Chloe Holland
  • Tailor: Heloise Walker
  • Costume Assistant: Esme Curtis
  • Key Makeup Artist: Laura Allen
  • Makeup Trainee: James Macinerney
  • Situation Manager: Daragh Coghlan
  • Assistant Situation Manager: Charlotte Peters
  • Unit Manager: Ed Burrell
  • Assistant Unit Manager: Patrick W Travers
  • Situation Coordinator: Saoirse Knight
  • Situation Assistant: Joel Fitzpatrick
  • Generator Operator: David Ryan
  • Electrician: Dury Burdis
  • Electrician: Assume Burdis
  • Electrician: Paul Sheppard
  • Standby Rigger: Lee Doran
  • Electrician: Joe McGee
  • Most productive Boy Grip: Nick Cupac
  • Grip: Glen Dunning
  • Grip: Matthew Clyne
  • Production Coordinator: Sheerin Khosrowshahi-Miandoab
  • Journey Coordinator: Ella O’Neil
  • Production Secretary: Jenny Martin
  • Production Assistant: Lucy Benson
  • Production Assistant: Jake Brown
  • Production Assistant: Jake Severn
  • Space Production Assistant: Georgia Lewis
  • Space Production Assistant: Georgie Cox
  • Production Accountant: Davina Pem
  • Assistant Accountant: Darren Holmes
  • Assistant Accountant: Natalie Harrower
  • Construction Manager: Stuart Watson
  • Supervising Carpenter: Dominic Pike
  • Supervising Carpenter: Peter ‘PJ’ Newman
  • Standby Carpenter: Tim Leadley
  • Carpenter: Stephen Broadfoot
  • Carpenter: Nick Robinson
  • Carpenter: Paul White
  • Carpenter: Gary Pledger
  • Painter: Wayne Samuel
  • Painter: Kerry Jones
  • Painter: Lucy Thompson
  • Painter: Guy Rutter
  • Painter: Kate Stainthorpe
  • Special Outcomes Coordinator: Vegetation Warrington
  • Special Outcomes Technician: Leon Harris
  • Special Outcomes Technician: Heed Harrison
  • Special Outcomes Assistant: Paul Gilston
  • Transportation Captain: Symon Butcher
  • Driver: Brian Salisbury
  • Driver: Steve Sexton
  • Driver: Hughie Mann
  • Driver: Murray Aston
  • Driver: Lawrence Ogunfidodo
  • Driver: Lewis Darling
  • Driver: Sal Tahsin
  • Driver: Rifhat Ibriham
  • Driver: John Ott
  • Driver: Steve Langdon
  • Driver: David Hopkins
  • Driver: Ian Weaver
  • Casting Affiliate: Kate Bone
  • Producer’s Assistant: Laura Richardson
  • Actor’s Assistant: Robert Havill
  • Actor’s Assistant: Jeremy Cahen
  • Dialect Coach: Jessica Hammett
  • Stand In: Nina Jalava
  • Stand In: Eliot Ash
  • Smartly being and Safety: Anne Shanley
  • Catering Head Chef: Richard Johns
  • Chef: Marco Cruz
  • Chef: Orville Ranger
  • Chef: Fred Dickinson
  • Chef: Eliz Salih
  • Chef: Suzie Watts
  • Chef: Ben Opoku
  • Chef: Godwin Sawar
  • Security: Rick Ellis
  • Security: Tyrone Kingford Smith
  • Visual Outcomes Editor: Jamie Harris
  • 2D Supervisor: Jorge Oliva
  • 3D Modeller: Sam Remfry
  • Matchmove Supervisor: Amy Felce
  • Rotoscoping Artist: Davide Pitarella
  • Rotoscoping Artist: Jack Proops
  • Rotoscoping Artist: Tony Wells
  • Rotoscoping Artist: Jonathan Williams
  • Rotoscoping Artist: Ben Thomas
  • Rotoscoping Artist: Abbie Sledmar
  • Compositor: Francesca Dare
  • Compositor: Dustin Henning
  • Compositor: Carlos Florez
  • Compositor: Haakon Gustavsen
  • Sound Editor: Doyo James
  • Sound Assistant: Catherine Rendall
  • Sound Mix Technician: Helen Miles
  • Sound Mix Technician: Tatjana Tasic



image,

Kilde: TheMovieDb.

Annonser her: Kontakt eFactory AS.