Kajillionaire

Kajillionaire

Gjennomsnitt stemmer: 6.5

Språk: English
Produksjonsland: United States of The united states,
Produksjonsselskap: Belief B Leisure
Orginal tittel: Kajillionaire
Kategori: Crime,Drama,Comedy

Rollebesetning:

  • Feeble Dolio: Evan Rachel Wood
  • Theresa: Debra Winger
  • Melanie: Gina Rodriguez
  • Robert: Richard Jenkins
  • Althea: Patricia Belcher
  • Victor: Kim Estes
  • Jenny: Da’Vine Pleasure Randolph
  • Kelli: Rachel Redleaf
  • Kelli’s Boyfriend: Randy Ryan
  • Stovik: Impress Ivanir
  • Volunteer: Blanca Araceli
  • Farida / Melanie’s Mom (exclaim): Diana Maria Riva
  • Baggage Impart Clerk: Betsy Baker
  • Bartender: Michelle Gillette
  • Sue: Susan James Berger
  • Jacuzzi Salesman: Adam Bartley
  • Abe: Michael Twaine
  • Man Pumping Gas: Andrew Hawkes
  • Minimart Cashier: David Ury
  • Man At Gas Dwelling: Matthew Downs
  • Waitress: Samantha Cardona
  • Final Cashier: Zachary Barton
  • Businessman (uncredited): Jeffrey Nicholas Brown
  • Catholic Schoolgirl #2 (uncredited): Tabitha Brownstone
  • The Leopard (uncredited): Ian Casselberry
  • Catholic Schoolgirl #1 (uncredited): Nikki Castillo
  • Med Spa Manager (uncredited): Challen Cates
  • Real Substitute Man #2 (uncredited): Jason Catron
  • One other Teenage Lady (uncredited): Madeleine Coghlan
  • Airplane Businessman (uncredited): Micah Cohen
  • Father (uncredited): Matthew Foster
  • Ben (uncredited): Ben Konigsberg
  • One other Son (uncredited): Ethan Josh Lee
  • One other Daughter (uncredited): Rebecca Lee Robertson
  • Customary Girl (uncredited): Zena Leigh
  • Be pleased Athletic Club Desk Clerk (uncredited): Brandon Morales
  • One other Father (uncredited): Steve Park
  • One other Mom (uncredited): Wylie Tiny
  • Dad (uncredited): Trent Walker



Crew:

  • Executive Producer: Brad Pitt
  • Sigh Operator: Cary Weitz
  • Author: Miranda July
  • Producer: Dede Gardner
  • Co-Producer: Amber Sealey
  • ADR Enlighten Casting: Holly Dorff
  • Stunt Coordinator: T.J. White
  • Costume Build: Jennifer Johnson
  • Production Sound Mixer: Shawn Holden
  • Director of Photography: Sebastian Winterø
  • Producer: Jeremy Kleiner
  • Executive Producer: Megan Ellison
  • First Assistant Director: Jonas Spaccarotelli
  • Producer: Youree Henley
  • Peaceable Photographer: Matt Kennedy
  • Epk Producer: Aubree Bernier-Clarke
  • Assistant Costume Clothier: Kim H. Ngo
  • Stand In: Jamie Overla
  • Digital Imaging Technician: Daniel Applegate
  • Sound Re-Recording Mixer: Kent Sparling
  • Supervising Sound Editor: Bjorn Ole Schroeder
  • Executive Producer: Sarah Esberg
  • «A» Digicam Operator: Sergio De Luca
  • Sound Outcomes Editor: Doug Winningham
  • Put up Production Supervisor: Tim Pedegana
  • Studio Trainer: Mara Impress
  • Electrician: Steve Goodloe
  • Unit Publicist: Spooky Stevens
  • Sound Re-Recording Mixer: Tony Villaflor
  • Foley Artist: Andrea Gard
  • Production Build: Sam Lisenco
  • Second Assistant «A» Digicam: Matthew C. Blea
  • Executive Producer: Jillian Longnecker
  • Make-up Department Head: Kathleen Karridene
  • ADR Mixer: Dan Snow
  • Unit Production Manager: Joel Henry
  • Song Supervisor: Gabe Hilfer
  • Hairstylist: Gloria Conrad
  • Editor: Jennifer Vecchiarello
  • Make-up Artist: Jeremy Bramer
  • Special Outcomes Coordinator: David Peterson
  • Foley Mixer: Frank Rinella
  • Production Coordinator: Sofie Dejus
  • Tailor: Jessica R. Lawson
  • Costumer: Angelina Vitto
  • Compositor: John L. Weckworth
  • Sound Re-Recording Assistant: Danielle Dupre
  • Property Grasp: Joshua Bramer
  • Script Supervisor: Julia Schachter
  • Second Assistant Director: Matthew Janssen
  • Musician: Rebecca Lawrence
  • Hair Department Head: Karen Bartek
  • Swing: Luis Gonzalez
  • Visual Outcomes Supervisor: John Stewart
  • First Assistant «A» Digicam: Cheli Clayton
  • Electrician: Chris Kallemeyn
  • Extras Casting: Vanessa Portillo
  • Assistant Property Grasp: Brittany Ruiz
  • Compositor: Tricia Barrett
  • Artwork Department Production Assistant: MacKenzie Stetzler
  • Assistant Editor: Christi Leftwich
  • Key Hair Stylist: Cynthia Welles
  • Musician: Gina Luciani
  • Build Manager: Dave Conway
  • Role Production Assistant: Dana Nelson
  • Electrician: Christopher Williams
  • Artwork Path: Jessica Shorten
  • Time desk Coordinator: Carrie Perry
  • Appropriate Products and companies: Christine Bergren
  • Transportation Captain: Josh King
  • First Assistant «B» Digicam: Mary Funsten
  • Digital Colorist: Tom Reiser
  • Production Office Assistant: Jordan Crabtree
  • Put up Production Coordinator: Quinn Kawata
  • Electrician: Ryan Thomas
  • Companion Producer: Eli Horowitz
  • Compositor: John Brennick
  • Put up Production Accountant: Dee Schuka
  • Driver: Larry Riggen
  • Fashionable Manager: Josh Lowden
  • Digital Intermediate Assistant: Andre Rivas
  • Extras Casting: Sasha Adkinson
  • Visual Outcomes Producer: Chapel Folger
  • Transportation Coordinator: Tony Ruiz
  • Customary Song Composer: Emile Mosseri
  • Driver: George A. Miki
  • Ager/Dyer: Francine Lecoultre
  • Stunt Double: Hayley Wright
  • Role Decoration: Devynne Lauchner
  • ADR Mixer: Elliot Hartley
  • ADR Mixer: Rodrigo Galvan
  • Digital Intermediate Editor: Jennifer Raymond
  • Writers’ Assistant: Elizabeth Litvitskiy
  • Finest Boy Electric: John Howes
  • Gaffer: Scott R. Todd
  • On Role Dresser: Brad Frizzell
  • Digital Intermediate Producer: Jared Arkulary
  • Grip: Jimmy Loof
  • Producer’s Assistant: Minnie Schedeen
  • Role Dresser: Kevin Bici
  • Finest Boy Grip: Joshua Miller
  • Production Accountant: Peggy Yen
  • ADR Mixer: Paul Hurtubise
  • Casting Assistant: Edward Hewitt Jr.
  • Key Make-up Artist: Katalin Urszuly
  • Musician: Mike Vitacco
  • Casting: Impress Bennett
  • Stand In: Natalie Clark
  • Second Assistant «A» Digicam: Veronica Bouza
  • First Assistant «B» Digicam: Harrison Reynolds
  • Second Assistant «B» Digicam: Tyson Banks
  • Sigh Operator: Doug Shamburger
  • Utility Sound: Tommy Giordano
  • Key Grip: Adam Sheedy
  • Finest Boy Grip: Jonathan Barangan
  • Dolly Grip: Scott Parent
  • Grip: Matt Markus
  • Grip: Alex M. Jenkins
  • Grip: Jeremy Ochoa
  • Grip: Richard Walter
  • Electrician: Darrel Ditri
  • Electrician: Eric Flesch
  • Artwork Department Coordinator: Lisa Aragona
  • Artwork Department Production Assistant: Stacey Furbeyre
  • Leadman: Brian Parada
  • Role Dresser: Brian Annis
  • Role Dresser: Andy Rines
  • Role Decoration Purchaser: Gabrielle Moloney
  • Role Decoration Purchaser: Jacqueline Trudel
  • Swing: Spencer James Steadman
  • Assistant Property Grasp: Raphael Di Febo
  • Graphic Clothier: Sean Tejaratchi
  • Special Outcomes Technician: Jason Dodd
  • Special Outcomes Technician: John Peterson
  • Tailor: Shirley Lipscomb
  • Costume Assistant: Kaitlyn Alyward
  • Structure: Edgar Orellana
  • First Assistant Accountant: Christina Lee
  • Payroll Accountant: James Yen
  • Production Supervisor: Evelyn Fredrich
  • Assistant Production Coordinator: Michael Hansen
  • Production Secretary: Preston Grant
  • Production Secretary: Will Potenberg
  • Second Second Assistant Director: Jana Ludwigova
  • Role Production Assistant: Nicholas L. Harvell
  • Role Production Assistant: Sever Fiore
  • Role Production Assistant: Jason Jamal
  • Producer’s Assistant: Céline Bava-Helms
  • Producer’s Assistant: Skye Caruso
  • Producer’s Assistant: Natalie Sellers
  • Producer’s Assistant: Michaela Anderson
  • Actor’s Assistant: Travis Campbell
  • Actor’s Assistant: Melina Hayum
  • Actor’s Assistant: Sherwin Kim
  • Actor’s Assistant: Will McDowell
  • Driver: Craig Alexander
  • Driver: Andre E. Bond
  • Driver: Eric Gilbert
  • Driver: Kimo Han
  • Driver: Gordon Hill
  • Driver: Harland Kanahele
  • Driver: Terrence Peters
  • Driver: Nifo Selesitino
  • Driver: Terry Smith
  • Driver: Jack A. Tatevosian
  • Driver: Dan Wright
  • Catering: Edgar Hernandez
  • Catering Head Chef: Raul Hernandez
  • Assistant Chef: Ingmar Najarro
  • Craft Carrier: Gary K Matosian
  • Craft Carrier: Sever Matosian
  • Assistant Craft Carrier: Vardui Matosian
  • Role Medic: Alonso Pelayo
  • Role Medic: Matt Allende
  • Head of Production: Jon Null
  • Compositor: Huey Carroll
  • Musician: Erick Eiser
  • Vocals: Theodosia Roussos
  • Musician: Catherine Outterbridge
  • Musician: Alessandra Noelle



image,

Kilde: TheMovieDb.

Annonser her: Kontakt eFactory AS.