Mortal

Mortal

Gjennomsnitt stemmer: 6.6

Språk: English,Norsk
Produksjonsland: United Kingdom,Norway,United States of The US,
Produksjonsselskap: Eldorado Movies,42,Automatik Entertainment,Stardust Effects,Nordisk Movie,Zefyr Media Fund
Orginal tittel: Mortal
Kategori: Action,Fantasy,Thriller

Rollebesetning:

  • Eric: Nat Wolff
  • Hathaway: Priyanka Bose
  • Christine: Iben Akerlie
  • Ole: Arthur Hakalahti
  • PST Officer: Kai Kolstad Rødseth
  • Military soldier: Niko Rusakov
  • Radiologist: Ravdeep Singh Bajwa
  • FSK soldier / Sniper: Geir Kaspersen
  • Ole’s Sister: Ania Nova
  • Health center Doctor: Oddrun Valestrand
  • Henrik: Per Frisch
  • FMT: Martin Grid Toennesen
  • Building Employee: Alexander Zwart
  • Crying Woman: Sunniva Lind Høverstad
  • Deputy: Eigil Solberg Smørås
  • Doctor: Lone Klein
  • Police Officer: Geir Dolonen-Marthinussen
  • Police Officer: Jan Ove Nilsestuen
  • Health center Doctor: Phillip Holloman
  • Radio Reporter: Mathilde Austegard Ypsøy



Crew:

  • Manufacturing Plot: Karl Júlíusson
  • Art Direction: Martin Kurel
  • Director of Pictures: Roman Osin
  • Mute Photographer: Eirik Evjen
  • Casting: Jannecke Bervel
  • Particular Effects Make-up Artist: Steinar Kaarstein
  • Govt Producer: André Øvredal
  • Particular Effects: Pål Morten Hverven
  • Dialogue Editor: Gunn Tove Grønsberg
  • Casting: Rich Delia
  • Producer: Rory Aitken
  • Producer: Brian Kavanaugh-Jones
  • Producer: Ben Pugh
  • Unit Manufacturing Manager: Bendik Heggen Strønstad
  • Tune Supervisor: Natasha Duprey
  • Make-up Artist: Dorte Pedersen
  • Sound Mixer: Advert Slump
  • VFX Supervisor: Christophe Ferrier
  • Screenplay: Norman Lesperance
  • Make-up Artist: Fie Baro
  • Russian Arm Operator: Michael Berglund
  • Editor: Patrick Larsgaard
  • VFX Supervisor: Kai Kiønig Bortne
  • Script Supervisor: Ingrid Wiese
  • Art Direction: Sunniva Rostad
  • Visible Effects Supervisor: Arne Kaupang
  • Visible Effects Supervisor: Stephen Coren
  • Role Costumer: Tone Carlsen
  • Steadicam Operator: Vladimír Müller
  • Foley Artist: Miguel Barbosa
  • Props: Jim-Andre Taaje
  • Enhance Operator: Roman Rigo
  • Line Producer: Pavel Berčík
  • Make-up Artist: Vidar Svendsen
  • First Assistant Director: Marcia Delighted
  • Make-up Dressmaker: Sarah Helen Adolfsen
  • First Assistant «B» Camera: Tordis Lovise Bersås
  • First Assistant Camera: Rami Bartholdy
  • CG Supervisor: Sébastien Desmet
  • Visible Effects Supervisor: Nikolas d’Andrade
  • Foley Mixer: Diego S. Staub
  • Camera Operator: Jørgen Sviland
  • Visible Effects Supervisor: Alexander Kadim
  • Producer: John Einar Hagen
  • Line Producer: Tor Arne Øvrebø
  • Helicopter Camera: Per Christian Dyrø
  • Compositing Artist: Elliott Ducruy
  • VFX Editor: Anna Fusacchia
  • VFX Editor: Simon Pennequin
  • Visible Effects Manufacturing Manager: Emma Pellan
  • Property Master: Hedda Virik
  • Assistant Editor: Elise Olavsen
  • Costume Dressmaker: Anne Isene
  • Compositing Supervisor: Pierre Cambier
  • Props: Håkon Walter Iversen
  • Foley Mixer: Kevi Aragunde
  • Assistant Art Director: Marius Winje Brustad
  • Visible Effects Supervisor: Otto Thorbjornsen
  • Supervising Sound Editor: Vidar Grande
  • Enhance Operator: Tamás Stéger
  • Particular Effects Assistant: Mathias Sarre Ramstad
  • Assistant Editor: Brynjar Lien Aune
  • Animation: Charles De Meyer
  • Battle Choreographer: Otto Tangstad
  • Costume Assistant: Martina Čechtická
  • First Assistant Director: Samuel Kirby
  • Aerial Camera: Anders Fløysand
  • Camera Operator: Marius Kildalsen
  • Digital Imaging Technician: Kim Bach
  • Digital Imaging Technician: Jan Louma
  • Drone Pilot: Mats Engelsen
  • Electrician: Emilie Frag Øverjordet
  • Gaffer: Birger Müller
  • Lighting fixtures Technician: Jørgen Werner
  • Steadicam Operator: Atle Holtan
  • Mute Photographer: Lars Olav Dybvig
  • Costume Assistant: Janne Norstad
  • Role Costumer: Lene Cecilie Jørgensen
  • Animation: Manuel Lopez
  • Animation: Nicolas Pochet
  • Animation: Valérie Sollie
  • Compositing Artist: Nicolas Caboche
  • Compositing Artist: Maximilien Chevalier
  • Compositing Artist: Caroline Journeau
  • Compositing Artist: Coline Sapin
  • Compositing Artist: Goncalo Silva
  • Rotoscoping Artist: Gustav H. Andersen
  • VFX Artist: Håvard Krutå Dalen
  • VFX Artist: Anette Gjertsen
  • VFX Editor: Océane Yvert
  • Visible Effects Coordinator: Solène Collon
  • Visible Effects Coordinator: David Loti
  • Visible Effects Producer: Benedicte Kjobstad
  • Visible Effects Manufacturing Assistant: Valentina Cala
  • Visible Effects Manufacturing Assistant: Brittany Clamp
  • Unit Manufacturing Manager: Robert Sklenár
  • First Assistant Editor: Eivind Sandodden Kise
  • Script Consultant: Uve Bonnewe
  • Building Manager: Damien Williams
  • Costume Assistant: Ingvild Sandberg
  • Make-up Artist: Wendy Lauren
  • Steadicam Operator: Stlan Oldberg
  • Drone Pilot: Danell Philip Ashby
  • Drone Pilot: F. Tore Lie
  • Gaffer: Miroslav Simek



image,

Kilde: TheMovieDb.

Annonser her: Kontakt eFactory AS.